конс'єрж-сервіс для компаній та групових подорожей

Організація ділових
та групових поїздок

Коли час в ціні - поставте завдання професіоналам
і користуйтесь результатом.
YouTour - агенство індивідуального і ділового туризму з досвідом організації корпоративних і групових поїздок понад 15 років. Ми працюємо з 2005 року і маємо величезний практичний досвід, який ми щодня використовуємо в роботі.

Ми маємо ексклюзивні тарифи на більш ніж 1,3 млн готелів по всьому світу і працюємо з найнадійнішими транспортними компаніями і професійними гідами, які роками перевірені в реалізації найскладніших завдань. Ми також маємо власний авіа відділ і досконало знаємо особливості бронювання груп. Навіть найскладніший переліт буде реалізований найбільш зручним для клієнта чином і за оптимальною ціною.

Всі послуги, організовані Ю Тур завжди включають повний інформаційний супровід. Ми стежимо за актуальними змінами в умовах сучасних суворих обмежень і консультуємо своїх клієнтів по всім складним питанням, від правил в'їзду в країну в умовах Covid-19 до алгоритму дій в будь-якій нестандартній або кризовій ситуації під час подорожі.

Що ми пропонуємо

Сервіси для комфортної групової поїздки, корпоративного подорожі або бізнес-зустрічей
 • Бронювання готелів
  Ми використовуємо професійні сервіси бронювання з доступом до конфіденційних тарифів на сотні тисяч готелів, апартаментів та вілл по всьому світу. Ми гарантуємо вам повноцінний супровід професійного менеджера з будь-якого питання, пов'язаного з бронюванням.
  1
 • Страхування
  Ми пропонуємо страхові поліси з необхідним покриттям на випадок раптового захворювання (включаючи COVID-19). Якісна медична допомога вам гарантована в будь-якій точці світу.
  2
 • Авіаперевезення
  Ми багато років працюємо з бронюваннями групових авіаперельотів. Повний сервіс від А до Я: контроль змін, онлайн-реєстрація, кращі тарифи на складні перельоти, вищі класи бронювання, бізнес-джети, супровід для дітей, процесинг повернень і багато іншого. Ми стежимо за змінами правил в'їзду і вимогами авіакомпаній.
  3
 • Візова підтримка
  Компетентна допомога у відкритті віз і консультації зі складних візових питань. Ми багато років успішно супроводжуємо клієнтів в отриманні віз США, Великобританії та інших складних віз.
  4
 • Транспорт, трансфери та екскурсії
  Від VIP-трансферів до комфортних великих автобусів, бронювання ж / д квитків в ЄС. Наші водії зустрінуть вас вчасно, а професійні гіди проведуть будь-які екскурсії, в тому числі і в тематиці, що індивідуально розроблена для вас.
  5
 • Додаткові сервіси
  Доставити квіти або подарунок в номер, забезпечити обладнання для зустрічі, забронювати терасу з видом на море для приємного ділового обіду або організувати дегустацію фермерських продуктів для учасників заходу - для нас немає нездійсненних завдань.
  6

З нами успішно подорожують

Чому компанії обирають нас

 • 15 років досвіду
  Ми працюємо в туризмі з 2005 року. Досвід - наш основний капітал. Ми знаємо про організацію подорожей все і немає питання, на яке ми не відповімо.
 • Бездоганна репутація
  Нам довіряють ділові подорожі десятки компаній. Наші клієнти залишаються з нами роками, адже ми робимо свою роботу бездоганно. Відгуки наших клієнтів
 • Оптимальні рішення
  Поставте завдання і отримайте результат, який відповідає всім критеріям. Оптимальний маршрут, найзручніший готель і краще співвідношення ціни та якості.
 • Цінуємо ваш час
  Ми розуміємо, що таке дедлайн, все і завжди ми робимо вчасно. Ми також пропонуємо вам безліч варіантів комунікації, без необхідності відвідувати офіс.
 • Власний авіа відділ
  Ми запропонуємо вам оптимальні варіанти перельоту за найскладнішими маршрутами, організуємо групові бронювання і зареєструємо вас на рейс. Якщо виникне нестандартна ситуація ви завжди отримаєте оперативну підтримку менеджера.
 • Ми розуміємо особливості роботи з MICE
  Ділова поїздка або подорож великою групою вимагає уваги до деталей і високої компетенції саме в цій області. Ви можете бути впевнені, що ми все передбачили, адже ми працюємо з групами 15 років.

Запитання та відповіді

Давайте почнемо співпрацю?